O projekcie

Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy, ul. Ozorkowskie Przedmieście 2, 99-100 Łęczyca realizuje projekt pn.: „Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Nr umowy o dofinansowanie: RPLD.11.03.01-10-0048/19-00.
Celem projektu jest dostosowanie, we współpracy z otoczeniem społ.-gospodarczym, kierunków kształcenia i szkolenia zawodowego w CKZ w Łęczycy do potrzeb regionalnego rynku pracy, ukierunkowane na poprawę zdolności do zatrudnienia uczniów szkoły, poprzez podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli kształcenia zawodowego, modernizację i doposażenie pracowni, organizację dla uczniów staży/praktyk, doradztwa zawodowego oraz zajęć specjalistycznych/szkoleń.

Wartość Projektu wynosi: 1.031.028,42 zł. Kwota dofinansowanie wynosi 927.925,57 zł, w tym ze środków europejskich 876.374,15 zł, z dotacji celowej 51.551,42 zł oraz wkład własny w wysokości 103.102,85 zł. Okres realizacji projektu IX.2020- VIII.2022.

Aktualności

25 lutego 2021  11:04 

ZADANIE 9. DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI/ KWALIFIKACJI NAUCZYCIELI

W ramach projektu ” Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” nauczycielki Aleksandra Sas i Anna Maryniak odbyły dwudniowe szkolenie – kurs Barista w Poznaniu, organizowany przez Ogólnopolską Szkołę Barmanów. Prowadzony był przez Mistrzów Polski Latte Art 2020. Kurs umożliwił zdobycie niezbędnych umiejętności przyrządzania napojów kawowych oraz zdobienia ich za pomocą podstawowych […]

Czytaj więcej

22 lutego 2021  20:13 

ZADANIE 9. DOSKONALENIE UMIEJĘTNOŚCI/KWALIFIKACJI NAUCZYCIELI

Znany z programu kulinarnego MasterChef- Bartek Boratyn, mistrz cukiernictwa, częsty gość „Dzień dobry TVN” piekł i dekorował torty w naszej pracowni w CKZ w Łęczycy. Przeprowadzając profesjonalne szkolenie dla nauczycieli pokazał siebie, pasję, osobowość , styl i miłość do cukiernictwa, a także tajniki technik cukierniczych. Szkolenie odbyło się w ramach projektu ” Nowy wymiar kształcenia […]

Czytaj więcej

13 lutego 2021  17:27 

Zadanie 4. ZDROWE ŻYWIENIE

Młodzież CKZ przygotowała tradycyjne tłustoczwartkowe wypieki, ucząc się i doskonaląc znajomość całego procesu technologicznego. Zajęcia prowadzone były w ramach projektu ” Nowy wymiar Kształcenia Zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” pod opieką p. Marioli Bąbki. Oczywiście nie obyło się od wykładu na temat zdrowego żywienia, co jest priorytetem prowadzonych zajęć oraz drobnych dietetycznych przystawek.

Czytaj więcej

9 lutego 2021  10:59 

ZADANIE 4. ZDROWE ŻYWIENIE

Wznowiliśmy zajęcia z zakresu ” Zdrowego żywienia” w ramach projektu „Nowy wymiar Kształcenia Zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy”. Uczestnicy pod kierunkiem p. Marioli Bąbki sporządzali różnorodne potrawy zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia. Ocena organoleptyczna wypadła znakomicie, a uczniowie wzbogacili swoje umiejętności praktyczne o kolejne fit- potrawy.

Czytaj więcej

29 stycznia 2021  08:49 

Zadanie 7. Kurs prawa jazdy

Uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy uczestniczą w kursie na prawo jazdy kat. B , który realizowany jest w ramach projektu ” Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” – zadanie 7. Kurs prowadzony jest przez OSK Marek Janiak.

Czytaj więcej

7 stycznia 2021  11:33 

Zadanie 7. Kursy spawania MMA- 111 oraz cięcia gazowego

Sześciu uczniów biorących udział w projekcie „ Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” – zadanie nr 7 uczestniczą  w  kursie spawania metodą MMA-111 oraz cięcia gazowego. Zajęcia odbywają się  na certyfikowanej spawalni. Po ukończonym kursie uczniowie otrzymają certyfikaty oraz książeczkę spawacza.

Czytaj więcej

Harmonogramy

HARMONOGRAM zadanie 1.SPAWANIE-MAG-135Pobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 2. KURS OBSŁUGI WÓZKÓW JEZDNIOWYCH-PODNOŚNIKOWYCHPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 2. KURS WYMIANY OPONPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 3. USŁUGI GASTRONOMICZNEPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 4. ZDROWE ŻYWIENIEPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 7. SPAWANIE METODĄ MMA-111Pobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 7. CIĘCIE TLENOWEPobierz dokument


ZMIANA -

HARMONOGRAM zadanie 1. SPAWANIE-MAG-135Pobierz dokument


ZMIANA -

HARMONOGRAM zadanie 2. KURS WYMIANY OPONPobierz dokument


ZMIANA -

HARMONOGRAM zadanie 2. KURS WYMIANY OPON GR.2Pobierz dokument


ZMIANA -

HARMONOGRAM zadanie 2. KURS NAUKI WÓZKAMI JEZDNIOWYMIPobierz dokument


ZMIANA -

HARMONOGRAM zadanie 3. USŁUGI GASTRONOMICZNE GR.1Pobierz dokument


ZMIANA -

HARMONOGRAM zadanie 3. USŁUGI GASTRONOMICZNE GR.2Pobierz dokument


ZMIANA -

HARMONOGRAM zadanie 4. ZDROWE ŻYWIENIEPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 4. DEKOROWANIE TORTÓWPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 6. DORADZTWO EDUKACYJNO-ZAWODOWE DLA UCZNIÓW CKZ-ZAJĘCIA - INDYWIDUALNEPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 6. DORADZTWO EDUKACYJNO-ZAWODOWE DLA UCZNIÓW CKZ - GRUPOWEPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 5. JĘZYK ANGIELSKI BRANŻOWYPobierz dokument


HARMONOGRAM zadanie 7. KURS PRAWA JAZDYPobierz dokument


Dokumenty

Regulamin uczestnictwa i rekrutacji..Pobierz dokument


Formularz zgłoszeniowy dla uczniaPobierz dokument


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dla Nauczycieli (1)Pobierz dokument


Załącznik nr 5 do umowy (1) uczniowie nauczycielePobierz dokument


Załacznik nr 2 do Formularza rekrutacyjnego(zgoda na przetwarzanie danych osobowych) RODO uczniowie nauczycielePobierz dokument


Śledź Nas i dołącz do Naszej społeczności!
Skip to content