O projekcie

Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy, ul. Ozorkowskie Przedmieście 2, 99-100 Łęczyca realizuje projekt pn.: „Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Nr umowy o dofinansowanie: RPLD.11.03.01-10-0048/19-00.
Celem projektu jest dostosowanie, we współpracy z otoczeniem społ.-gospodarczym, kierunków kształcenia i szkolenia zawodowego w CKZ w Łęczycy do potrzeb regionalnego rynku pracy, ukierunkowane na poprawę zdolności do zatrudnienia uczniów szkoły, poprzez podniesienie kompetencji zawodowych nauczycieli kształcenia zawodowego, modernizację i doposażenie pracowni, organizację dla uczniów staży/praktyk, doradztwa zawodowego oraz zajęć specjalistycznych/szkoleń.

Wartość Projektu wynosi: 1.031.028,42 zł. Kwota dofinansowanie wynosi 927.925,57 zł, w tym ze środków europejskich 876.374,15 zł, z dotacji celowej 51.551,42 zł oraz wkład własny w wysokości 103.102,85 zł. Okres realizacji projektu IX.2020- VIII.2022.

Aktualności

22 października 2020  12:11 

Zadanie 4. Zdrowe żywienie

Kolejne zajęcia za nami z zakresu „ Zdrowego żywienia” w ramach   projektu „Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy”. Udział w zajęciach brali uczniowie z klasy II Tżu prowadzone pod kierunkiem M. Bąbki. W czasie zajęć uczniowie w ramach wykładu zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania i wykonaniem potraw w wersji fit. W […]

Czytaj więcej

19 października 2020  20:24 

Zadanie 10. Zakup samochodu osobowego.

Dla Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy w ramach projektu „Nowy wymiar Kształcenia Zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” został zakupiony nowy samochód Toyota Yaris. Samochód został dostosowany do nauki jazdy, oraz posiada instalację gazową.

Czytaj więcej

18 października 2020  16:41 

Zadanie nr 2. Kurs operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych.

Sześciu uczniów biorących udział w projekcie ” Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” rozpoczęło szkolenie operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych. Po skończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymają uprawnienia operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych wraz z bezpieczną wymianą butli gazowych. wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Szkolenie prowadzi nauczyciel Dariusz Tomczyński.

Czytaj więcej

18 października 2020  16:36 

Zadanie 1. Spawanie MAG 135

Dziewięciu uczniów biorących udział w projekcie ” Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” – zadanie nr 1 rozpoczęło kurs spawania metodą MAG 135. Zajęcia prowadzone są na certyfikowanej spawalni w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy. Po skończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu uczestnicy otrzymają książeczkę spawacza oraz certyfikat Państwowego Instytutu Spawania w […]

Czytaj więcej

15 października 2020  09:47 

Zadanie 9. Doskonalenie umiejętności /kwalifikacji nauczycieli.

W ramach projektu” Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy” nauczycielki Aleksandra Sas, Anna Maryniak oraz Mariola Przybyłowicz- Bąbka odbyły dwudniowe szkolenie „Kurs Kelnerski” w HorArt  HORECA ACADEMY POLAND we współpracy z Ogólnopolską Szkołą Barmanów.

Czytaj więcej

7 października 2020  09:30 

ZADANIE 4.ZDROWE ŻYWIENIE.

W poniedziałek 05.10.20  rozpoczęły się zajęcia z zakresu „ Zdrowego żywienia” w ramach   projektu   „Nowy wymiar kształcenia zawodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy. Do projektu zostały zakwalifikowani uczniowie z klasy II Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych prowadzone pod kierunkiem M. Bąbki. W czasie zajęć uczniowie w ramach wykładu zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania. […]

Czytaj więcej

Harmonogramy

harmonogram-zad1.-Spawanie-MAG.. (1)Pobierz dokument


harmonogram-Zad.-2-Kurs-obslugi-wozkow-jezdniowych-podnosnikowych (5)Pobierz dokument


harmonogram zad. 2 Kurs wymiany oponPobierz dokument


harmonogram-zad.3-Uslugi-gastronomiczne..Pobierz dokument


harmonogram-zad.4-Zdrowe-zywienie ..Pobierz dokument


Dokumenty

Regulamin uczestnictwa i rekrutacji..Pobierz dokument


Formularz zgłoszeniowy dla uczniaPobierz dokument


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dla Nauczycieli (1)Pobierz dokument


Załącznik nr 5 do umowy (1) uczniowie nauczycielePobierz dokument


Załacznik nr 2 do Formularza rekrutacyjnego(zgoda na przetwarzanie danych osobowych) RODO uczniowie nauczycielePobierz dokument


Śledź Nas i dołącz do Naszej społeczności!
Skip to content